Hakkımızda

hakkimizda1

Üretim Sürecimiz


Akhisar yöresindeki zeytinliklerinden hasat edilen hem de müstahsilden aldığı kaliteli zeytinleri hasat döneminde depolayıp fermantasyon işlemlerini kendi işletmesinde yapmaktadır. Gemlik, Uslu, Domat ve Edremit cinsi zeytin çeşitlerinden oluşan ürün yelpazem izde cam kavonoz, pet kavonoz, vakum paket ve teneke ambalajlar mevcut olup kataloğumuzda bulunan standart ürünlere ilave olarak müşterimizin talebi doğrultusunda üretim yapabilmekteyiz. Zeytinyağı ürünlerimizde sadece Akhisar bölgesinde has dört çeşit zeytinden üretilen, hafif aroması ve yumuşak tadıyla tanımlanan sızma zeytinyağı kullanmaktayız. Ağaçtan hasat edildikten sonra bekletilmeden sıkıma girmesi ve sürekli olarak aynı nefasette zeytinyağı üretmemiz kalitemizi belirleyen en önemli iki unsurdur. Durmuşoğlu Sızma Zeytinyağı 0.8'i aşmayan asit oranı ile damağınızda eşsiz bir lezzet bırakani sıcak ve soğuk tüm yemeklerde kullanılan yöresel bir zeytinyağıdır.
hakkimizda2

Our Production Process


Durmusoglu has fermentation processes at its plant. Olives are stored after harvest time according to general storage condition. Raw material of our production are obtained from our own olive tree and from our contract growers. Our products are available in glass jar, plastic jar, vacuum package and tin. Additional to our exiting products, we can produce according to the customer's demand. We use extra virgin olive oil extracted by four kinf of olives which belongs to Akhisar region. Olive oil described as smooth taste and mid flavor. Durmusoglu extra virgin olive oil is a traditional oil leaving a peerless flavor at your plate with its acid rate not exceeding 0.8 and using in all the hot and cold meals.
Akhisar, Zeytin ve zeytin yağında bir dünya markası olmuştur. Türkiye 'de yeşil zeytinin %70 'i ile siyah zeytinin %30 'u Akhisar 'dan çıkmaktadır.